Ara
Close this search box.

Üretim / Teknoloji

Dikey entegre tesislerimiz ile örgü, dokuma, apre ve kaplama (serpme, toz nokta, pasta ve double dot) hatlarında en gelişmiş teknolojiyi kullanarak sizler için en doğru tela kalitesini geliştirip üretme konusunda tüm imkanlara sahibiz.

Örgü Hattı

Telateks olarak özellikle çözgü takviyeli tela imalatında iddialıyız.

Yüksek hızda örgü makineleri imal eden Liba marka makine hatlarımız ile kıyafetlerinizin kalitesini artıracak benzersiz ürün yelpazemizi oluşturuyoruz. Ayrıca hem küçük hem de geniş alanlı tela uygulamalarında sıkça tercih edilen ipli nonwoven telalarımız da mevcuttur.

Kaplama Hattı

Doğru kumaş için doğru tela seçimi çok önemlidir. Örneğin son derece ince ve yıkanabilir bir bluz kumaşı, kuru temizleme gerektiren yünlü bir erkek ceketi kumaşına göre çok daha farklı bir tela uygulaması gerektirir.

Serpme, toz nokta, pasta ve double dot kaplamaların yanı sıra en iyi uygulama sonucunu verecek diğer tüm kaplama teknolojilerini telalarımızda kullanabilmekteyiz.

Terbiye Hattı

Terbiye departmanımız size talepleriniz karşısında geniş seçenekler sunmaktadır. Siz müşterilerimizin tela ihtiyaçlarına istinaden, ham kumaşlarımız üzerinde haşıl sökme, ön yıkama, fiksaj, şardonlama ve boyama gibi uygulamalar gerçekleştirilebilmektedir.

Kesim Hattı

Bant ve web telalar kıyafetlerin kalitesini önemli ölçüde artıran detaylardır ve Telateks ürün gamı ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bant tela çeşitlerini kapsamaktadır.

Etek ve pantolon kemerleri için düz kesim şerit telalardan kol evlerinde destek sağlayan veya dikişin kaymasını önleyen özel bantlara kadar hem dokuma hem de nonwoven geniş ürün seçeneklerimizi sizlere sunmaktayız.

Bu web sitesi Google Analytics zorunlu çerezleri kullanır. Zorunlu çerezler, web sitesinin temel işlevleri için gerekli olduklarından tarayıcınız tarafından saklanır. ‘Gizlilik Politikası‘ sayfamıza göz atınız.