Ara
Close this search box.

Çünkü bizim için siz değerlisiniz…

80 yılı aşkın hizmet verdiğimiz tekstil sektöründe, hem ülkemizi hem de firmamızı ileriye taşımak en önemli önceliğimiz oldu. Bu yolda içinde bulunduğumuz koşulları iyileştirmeyi ve daha güvenilir yapmayı da ilke edindik.

Ülkemizde ve dünyada devam eden pandemi ile beraber günlük hayatlarımızın olmazsa olmazı haline gelmiş “maske” ile ilgili Telateks Tekstil Ürünleri San. Tic. Şti. olarak biz de hemen AR-GE çalışmalarımızı başlattık. Hem en kalitelisini hem en güveniliri hem de en rahat şekilde kullanılabilecek olanı üretmeyi hedefledik.

Bir üretim firması olarak bizim koşullarımız paralelindeki ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak çıktığımız yolda, yaptığımız sayısız testlerin olumlu sonuçlanması ile “TTcare”i sizlerin kullanımına sunuyoruz.

  • Çevreci, doğa dostu bir ürün;

Tek kullanımlık ve tıbbi atık olarak değerlendirilen cerrahi maske yerine doğa dostu, dönüştürülebilir tekstil kumaşından imal edilmiş, tekrar kullanılabilen bez maske ile çevreyi koruduk.

  • Koku önleyici iç katman – Su itici dış katman  –  Cilt dostu;

Ağız teması ile oluşabilecek bakteri üremesini engelleyecek antibakteriyel iç katmanı, % 100 pamuktan yaparak -ciltteki alerjik reaksiyonların önüne geçtik. Ayrıca sıvı itici dış katman sayesinde de maskenin her daim kuru kalmasına olanak sağladık ve dışarıdan gelebilecek saçıntılara bariyer oluşturduk.

  • Ergonomik tasarım ve kullanım kolaylığı;

Yüze oturan yapısı ve burun teli ile desteklenen ergonomisiyle koruyuculuğu arttırdık.

  • TSE tarafından yayınlanmış standartlara uygunluk;

EN 14683:2019 + AC:2019 (TS EN 14683+AC:2019) standardına göre test edilip TSE K 599:2020 standardına göre sınıflandırılarak kalitesini belgeledik ve güvenilir bir ürün sunduk.

“TTcare”i size özel olarak sunmaktan büyük gurur duyuyoruz. Yine de umarız ki en kısa zamanda dünyamız eski günlerine tekrar geri döner.

Sağlıklı günler dileğiyle…

Bu web sitesi Google Analytics zorunlu çerezleri kullanır. Zorunlu çerezler, web sitesinin temel işlevleri için gerekli olduklarından tarayıcınız tarafından saklanır. ‘Gizlilik Politikası‘ sayfamıza göz atınız.